Kurumsal

Şahnur Demir Çelik Sanayi 1970 yılından beri iç ve dış mekan çöp kovaları, geri dönüşüm atık çöp kovaları, portmantolar, salon ve kolon küllükleri, şemsiyelikler, ecza dolapları, bariyerler, küçük el para kasaları ve çekmece içi para kasaları imalatı yapmaktadır. Sürekli olarak ürün yelpazesini genişleten ve her türlü ihtiyaca cevap verebilen ürünleriyle askeri kurumlara, belediyelere, otellere, resmi ve özel kurumlara, hastanelere, eğitim kurumlarına, bankalara, alışveriş merkezlerine, ofislere ve yapı inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Her geçen gün kapasitesini artıran çöp kutusu Sanayi, yaptığı yeni yatırımlarla hedeflerini daha ileriye taşımaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir. Sipariş üzerine özel tasarımlar da yapan çöp kutusu Sanayi, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Ürünlerimizi kalite odaklı çalışarak, satış öncesi ve sonrası servis ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve tedarikçilerimizle uzun süreli, güvene dayalı iş birliği kurmayı amaçlayan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Çevreye saygılı, insan odaklı, marka bilinci gelişmiş bir firma olarak, Türkiye’de ve dünyada müşterilerin ve tedarikçilerin ilk tercih edilen markası olmaktır.